09302504747

ارسال رایگان به تمام نقاط ایران * بدون هزینه پست * به همراه هدیه اولین خرید

10 سال حضور در کنار شما

نوشتن نظر

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

پماد درمان زخم دیابت دارو درمان 100 گرم diabetic wounds ointment daro darman

پماد درمان زخم دیابت دارو درمان 100 گرم diabetic wounds ointment daro darman

کد محصول : 933
برند : دارو درمان
1000 موجود
450,000 ريال
370,000 ريال
18 % تخفیف

موارد مصرف: درمان زخم های عفونی و درمان زخم های ناشی از بیماری دیابت

ترکیبات:

عصاره گیاه ابوخلسا، موم زنبور عسل، روغن کنجد

گیاه ابوخلسا از گذشته کاربردهای زیادی در درمان انواع زخم داشته است. بر طبق منابع متعدد طب سنتی گیاه ابوخلسا(هواچوبه) جهت درمان سوختگی، قرحه و زخم به کار میرود. عصاره ریشه گیاهان خانواده بوراگیناسه از جمله گیاه ابوخلسا یا آلکانا طی قرن ها به خاطر خواص ضد التهابی آنها مورد استفاده قرار میگرفته است. از جمله مواد طبیعی به کار رفته در این پماد دو ماده موثره آلکانین و شیکونین موجود در ریشه این گیاه میباشد که به عنوان ترکیبات فعال زیستی از این دسته گیاهان شناسایی شده اند. فرم های مختلف آلکانین دارای خواص ضد التهابی، ضد باکتری، ضد تومور و ضد سرطان میباشند. بعلاوه اشکال مختلف شیکونین ( از جمله استیل شیکونین و -1 متوکسی استیل شیکونین) موجود در گیاهان این خانواده دارای خواص ضد قارچ، آنتی باکتریال، ترمیم زخم و ضد التهابی میباشد.

واحد تحقیقات (R&D) شرکت داروسازی دانش بنیان دارو درمان سلفچگان با بهره گیری از محققین و پژوهشگران مجرب خود طی تحقیقات وسیع بر پایه منابع طب سنتی اقدام به فرمولاسیون و تولید فرآورده طب سنتی ابوخلسا با استفاده از ریشه این گیاه نموده است، علاوه بر موارد ذکر شده در این پماد وجود موم زنبور عسل و روغن کنجد خواص درمانی این دارو را دو چندان نموده است.

مقدار و نحوه مصرف:

ابتدا موضع زخم را با سرم شستشوی نرمال سالین شستشو داده، سپس زخم را با میزان کافی از پماد بپوشانید، در اخر یک لایه از پماد را روی پارچه مخصوص( رویال یا ساتن) مالیده و بر روی زخم قرار دهید و یا در صورت اختیار داشتن پد ابوخلسا از آن جهت پانسمان موضع استفاده نمایید. پانسمان را بعد از 24 ساعت باز کرده و مراحل ذکر شده در بالا را مجددا تکرار نمایید و این روند را هر 24 ساعت یکبار تا بهبودی کامل زخم ادامه دهید.

شماره پروانه بهداشتی: 0459-94-س

https://goo.gl/AGGrdj