09302504747

ارسال رایگان به تمام نقاط ایران * بدون هزینه پست * به همراه هدیه اولین خرید

10 سال حضور در کنار شما

نوشتن نظر

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

ماسک موی 10 کاره پیگا ویوا ایتالیا 150 میل spray 10 mask piega viva

ماسک موی 10 کاره پیگا ویوا ایتالیا 150 میل spray 10 mask piega viva

کد محصول : 426
برند : PIEGA VIVA
1000 موجود
1,170,000 ريال
970,000 ريال
17 % تخفیف

1- موها را ابریشمی و لطیف می نماید.

2- حفظ درخشندگی موها

3-فرم دهنده موهای شکسته یا آسیب دیده

4-بازسازی کننده ساختار موها

5-محافظت از مو در برابر حرارت و اتو کشی

6- حفظ حالت و استیل طبیعی موها

7- تثبیت کننده رنگ مو

8- جلوگیری از شاخه شاخه شدن موها

9- بدون نیاز به آبکشی

10- استفاده آسان

نحوه اثربخشی: ماسک موی بدون نیاز به آبکشی پیگاویوا محصولی جدید بوده که برای مراقبت بیشتر و کاملتر موها پس از شستشو و خارج حمام تهیه و فرآوری شده است. این ماسک حاوی عصاره وسبی (گل چای ژاپنی) بوده که آنتی اکسیدانی قوی است و خواص ضد میکروب و ضدعفونی کننده دارد و تسکین دهنده پوست و برای محصولات بدون نیاز به آبکشی بسیار مناسب است.

آنزیم سوپر اکسید دیسموتاز محصول مسئول ها رو خنثی سازی رادیکال های آزادی است که به پیری زودرس و سفیدی مو می انجامد همچنین حاوی ایزوسیانات است که سبب حفظ رنگ مو شده و ضد پیری و التهاب است.

اسید آمینه برنج به عنوان بلوک های ساختمانی مو ترمیم آنها میپردازد و غنی از مواد مغذی حیاتی جهت بازسازی و حفظ رنگ مو بوده که به راحتی به موها نفوذ کرده و بدون ایجاد حساسیت جهت رطوبت رسانی قوی و تغذیه و جلوگیری از خشک و مجعد شدن موها طراحی شده است.

این محصول دارای مخمر ریشه تربچه میباشد که ماده ای ضد شوره و ضد میکروب است که به عنوان ماده ی نگه دارنده در یک پپتید ضد میکروبی مشتق شده از اسید لاکتیک که قادر به محدود کردن رشد میکرو ارگانیسم است و سبب افزایش رطوبت موها میشود. (ATM) Active micro technologies)، عصاره دانه گرده خرما شامل اسیدهایی مانند آرژنین، مواد معدنی مانند: سدیم، پتاسیم و کلسیم است که نقش به سزایی در تغذیه، ترمیم و بازسازی موها دارد.

از دیگر مزایای استفاده از این ماسک وجود ستریمونیوم کلراید و پلی کواترینیوم است که دارای خواص آنتی باکتریایی است و نرم کنندگی و پایداری حرارتی و شانه خوری بهتر موها در حالت خشک و مرطوب را شامل میشود.

استفاده از این محصول بسیار آسان بوده و عدم نیاز به آبکشی آن بر قابلیت بیشتر تاثیر مواد بر موها می افزاید.

طریقه مصرف: محلول را روی نوک و ساقه موها اسپری نموده و بدون آبکشی موها را شانه نمایید. برای موهای معمولی ترجیحا روی موهای خیس اسپری شود و برای موهای متوسط یا زخیم تر می توان روی موهای خشک نیز استفاده نمود.

شماره پروانه بهداشتی: 1058849934024841

https://goo.gl/8Ms5C3